Florystyka ślubna


Dekoracje ślubneKwiaciarnie Prowansja – Szczecin: Mierzyn, Warszewo, Śródmieście


Ślub to prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Bardzo często już na długo przed tym szczególnym dniem Para Młoda ma pewne wyobrażenie o tym, jak powinien on wyglądać
i w jaki sposób nadać mu wyjątkowego charakteru. Floryści Kwiaciarni Prowansja pomogą zrealizować marzenia Pary Młodej o idealnym dniu ślubu, oferując obsługę florystyczną na najwyższym poziomie. Zapraszamy do naszych punktów w celu uzgodnienia
z naszymi ekspertami jak ma wyglądać wymarzona oprawa florystyczna na Twoim ślubie


Szukasz najlepszej kwiaciarni w Szczecinie? Przekonaj się, że warto nam zaufać


Jednym z ważniejszych elementów uroczystości jest bez wątpienia wiązanka ślubna Panny Młodej, które powinny podkreślać jej urodę i styl oraz harmonizować z suknią, a  także całym jej wizerunkiem. W zależności od Twoich upodobań floryści z Kwiaciarni Prowansja ze Szczecina zlokalizowanych w dzielnicach Mierzyn, Warszewo i Śródmieście, skomponują wiązankę z Twoich ulubionych kwiatów, w wybranej formie. Zanim przystąpimy do pracy, omawiamy każdy szczegół i chętnie doradzamy. Chcemy mieć pewność, że nasze wiązanki ślubne spełnią oczekiwania Panny Młodej.


Profesjonalna oprawa kwiatowa imprez w Szczecinie – ślub od A do Z!


Dbając o spójność wszystkich elementów, oferujemy również o stworzenie wyjątkowej butonierki dla Pana Młodego, ułożenie bukietów dla druhen, a także mniejszych bukiecików lub wianków. Wśród naszych propozycji znajdziesz biżuterię florystyczną, kosze kwiatowe lub kosze prezentowe w podziękowaniu dla rodziców Pary Młodej. Z najwyższą starannością udekorujemy salę weselną, kościół czy samochód Pary Młodej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przesyłek kwiatowych i usług florystycznych dla firm oferowanych przez Kwiaciarnie Prowansja w Szczecinie.